Meist

Meie toimetamised Tagadil ulatuvad aastasse 2013, kui Tagadi talgutele kokku tulnud sõbrad-tuttavad puhastasid metsa, et luua oma kodu Eesti Hobuse Keskusele. Omaniku suur kirg koerte vastu pani idanema idee  ühildada hobuste ja koertega seonduvad tegevused. Nii sai Tagadi endale esimese pisikese koolitusplatsi.

 

Tänaseks on koolitusplats kasvanud kõigi võimalustega treeningkeskuseks. Koerte treeningkeskusesse on oodatud nii tõsised koerasportlased, kui ka toredad koerasõbrad, kes soovivad oma koeraga mõnusalt aega veeta. 

 

Treeningkeskus võtab enda alla 75 000 m2 suuruse territooriumi ja koosneb kolmest treeningplatsist, sisehallist, valgustatud staadionist ja parklast, jalutusalast, koerte seikluspargist, peamajast, wc majast ja laste mänguväljakust. Kõigi võimalustega treeningkeskus sobib nii igapäevaseks treeninguks, vaba aja veetmiseks kui ka eksamite, võistluste, koolituste ja seminaride või isegi suuremate näituste korraldamiseks rääkimata suvepäevadest ja miks mitte ka firmaüritustest. Avar territoorium on ümbritsetud metsa ja loodusega ning annab vabaduse muretult koeraga tegelemiseks kartmata, et nende jalutamine või haukumine segaks teisi inimesi. Koerte treeningkeskusesse on oodatud nii tõsised koerasportlased, kui ka toredad koerasõbrad,
kes soovivad oma koeraga mõnusalt aega veeta. Koerte treeningkeskusesse olete oodatud koos perega, lastele on pargis avatud mänguväljak.