Miks tulla Tagadi treeningkeskusesse?

Kõigi võimalustega treeningkeskus

Treeningkeskus võtab enda alla 75 000 m2 suuruse territooriumi ja koosneb kolmest treeningplatsist, sisehallist, valgustatud staadionist ja parklast, jalutusalast, koerte seikluspargist, peamajast, wc majast ja laste mänguväljakust. Kõigi võimalustega treeningkeskus sobib nii igapäevaseks treeninguks, vaba aja veetmiseks kui ka eksamite, võistluste, koolituste ja seminaride või isegi suuremate näituste korraldamiseks rääkimata suvepäevadest ja miks mitte ka firmaüritustest. Avar territoorium on ümbritsetud metsa ja loodusega ning annab vabaduse muretult koeraga tegelemiseks kartmata, et nende jalutamine või haukumine segaks teisi inimesi. Koerte treeningkeskusesse on oodatud nii tõsised koerasportlased, kui ka toredad koerasõbrad, kes soovivad oma koeraga mõnusalt aega veeta. Koerte treeningkeskusesse olete oodatud koos perega, lastele on pargis avatud mänguväljak.

Koerte seikluspark

Rajal ootab teid 16st erinevast pugemis-, roomamis- ja hüppamisatraktsiooni. Raja pikkus on umbes pool kilomeetrit. Rada saab kasutada aastaringselt ning seda saab läbida nii kõndides, kui ka joostes ning seda loomulikult kõikvõimalike erinevat tõugu koertega! Seikluspark on suurepärane koht, kus korraldada tavapärasest erinevaid treeninguid ja väiksemaid üritusi nagu koerte sünnipäevad ja kennelpäevad. NB! Seiklusparki uuendatakse 2024 aasta kevadel.

Treeninghall

Avar ja valgusküllane sisehall oma 600m2 pindalaga on ideaalne treeningute läbiviimiseks ka kehvemate ilmastikuoludega. Sisehalli põrand on kaetud kummimattidega, mis vähendab põrutust koera käppadele. Soovi korral saab kasutada kuumakiirgurit. Hall on varustatud pinkidega ja kasutamiseks on 2 varjet. Lisaks igapäevastele treeningutele on hall sobilik ka koolituste, seminaride ja väiksemate näituste läbimiimiseks. Vajadusel võimalik kasutada laudu, toole ja kohvitermoseid. Halli puhastatakse ja deinfitseeritakse sisehooajal iga nädal.  

Valgustatud staadion

85x45m suurune täisulatuses valgustatud staadion annab võimaluse koeri treenida ja koolitada alates varahommikust kuni hilisõhtuni. Lisaks igapäevastele treeningutele on suur staadion sobilik ka eksamite, võistluste, koolituste, seminaride ja näituste läbiviimiseks. Staadion on varustatud A-tõkkega ja vajadusel võimalik kasutada varjeid. Staadioni ääres on elektriühendus ja pealtvaatajateala, kus saab korraldada suurema ürituse puhul toitlustustamist.  

Varjetega kaitseplats

70x85m suurune kaitseplats on aiaga ümbritsetud ja seal on 6 statsionaarset varjet ja katusealune vihmase ilma korral varjumiseks. Kaitseplats on sobilik kaitsetreeningute ja eksamite läbiviimiseks. Suurema ürituse puhul saab kaitseplatsi kasutada paralleelselt kuulekuse platsiga nt. parkimise korraldamiseks. NB! Statsionaarsed varjed on 2024 aasta kevadel uuendamisel.

Kuulekuseplats

50x80m suurune kuulekuseplats on aiaga ümbritsetud. Plats on varustatud puidust 1m tõkke ja A tõkkega. Lisaks igapäevastele treeningutele on kuulekuse plats sobilik ka eksamite, võistluste, koolituste, seminaride ja näituste läbiviimiseks.   

Peamaja

Hubases ja ruumikas palkmajas on suur loengusaal, väike koosolekuruum, köök, garderoob, 2 wcd. Siin saab korraldada koosolekuid, loenguid, seminare, koolitusi või firmapidusid. Peamajja mahub kuni 80 külalist ja hoone on külastajale varustatud projektori, tasuta WIFI, helisüsteemi, laudade, toolide ja kohvimasinaga, köögis on söögitegemise võimalus ja külmkapp, soovi korral kasutamiseks lauanõud. Ruumile lisab hubasust tulikiviahi, mida on võimalik kasutada õdusa meeleolu loomiseks. NB! Peamajja ei ole koerad lubatud.

Laste mänguväljak

Tule Tagadile kogu perega. Samal ajal kui neljajalgne trenniplatsil õpib või näituseringis jookseb, on pere pisematel võimalik aega veeta seiklusterohkel mänguväljakul. Mänguväljakul jagub mängulusti nii väikestele kui ka juba palju suurematele lastele. NB! Mänguväljak ei ole aiaga piiratud ja mängimine on lapsevanema vastutusel.

Soe vetsumaja

​KLIENDID KIIDAVAD! Kõikidele külastajatele on avatud hubane ja soe pesemisvõimalustega vetsumaja. Lisaks on võimalik snäkiautomaadist osta lisatasu eest snäkke ja kuuma jooki. Vetsumajas paikneb ka põrandaküttega koerapesuruum, mida saab mugavasti ka koerte masaažiruumina kasutada.

Suurepärane asukoht

Tagadi Koerte Treeningkeskus asub Tallinnast umbes poole tunni autosõidu kaugusel eemal linnakärast ja ümbritsetud metsaga.